Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Obchodujeme se dřevem

Prodáváme pilařskou kulatinu, palivové dříví i vlákninu. Nakoupíte u nás také lesnické potřeby nebo můžete využít naše odborné poradenství.

Prodej dřeva

Specializujeme se na prodej dříví. Prodáváme ho v různých podobách, úpravách a délkách. Spolupracujeme s většími i menšími odběrateli. V průměru obchodujeme 30 až 40 tisíc kubíků dřeva ročně.

Sortiment dříví máme široký. Zahrnuje ceněnou pilařskou kulatinu o různých délkách, vlákninu a vlákninu k pořezu, neštípané palivové dříví nebo klest k energetickému využití. Dříví upravíme podle vašich požadavků – nařežeme vám různou délku a vytřídíme i tloušťkové rozpětí.

Ke zpracování dřeva používáme moderní mechanizaci, například harvestory, procesory nebo motorové pily. Dřevo pak soustřeďujeme vyvážecími soupravami, aniž bychom ho vlekli po zemi.

Výhody našeho dříví

  • Vysoká kvalita
  • Odborné zpracování
  • Rozumné ceny
  • Možnost dopravy kamiony
  • Vstřícné jednání

Podívejte se, jaké sortimenty dříví prodáváme.


Výkup dřeva

Naše služby jsme rozšířili o výkup dřeva. Pomáháme především okolním obcím a soukromým vlastníkům lesů. Při výkupu dřeva nabízíme slušné ceny, které podtrhuje solidní a vstřícné jednání. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích s našimi obchodními partnery.

Zjistěte podrobnosti o výkupu dřeva.

Lesnické potřeby

Nakoupit u nás můžete lesnické potřeby, například pletivo, spreje, repelenty proti okusu zvěří nebo sazenice lesních dřevin. Protože s výrobci a dodavateli máme dlouhodobé vztahy, prodáváme lesnický sortiment za výhodné ceny.

Prohlédněte si nabídku lesnických potřeb.

Poradenství – Odborný lesní hospodář

Zajišťujeme činnost odborného lesního hospodáře (OLH) a vykonáváme ji na několika katastrálních územích v okolí Měřína a pro několik obecních majetků na celkově na ploše 900 hektarů. Protože vlastníci lesů o rozloze nad 50 hektarů musí mít svého OLH, je tato služba důležitá, a proto k ní přistupujeme s velkou odpovědností. Poskytujeme také poradenství týkající se dotací v lesním hospodářství.

Přečtěte si více o činnosti OLH.